Začínající podzim

Letošní babí léto nám dopřálo hodně teplých a slunečných dní, až má člověk skoro pocit, že vlastně podzim nepřijde. Ale my v Centru se už poctivě na podzimní období připravujeme a těšíme, protože je plné barev a hřejivých momentů.

Koncem září jsme sklidili plody naší zahradnické snahy a plodiny jsme nahradili krásnými podzimními květy chrazantém, vřesovců, afrikánů a dalších, které nám budou dělat radost na našem balkóně i v pošmourných a sychravých dnech.

Na podzimní měsíce jsme také, díky daru Ježíškových vnoučat, dostali zapůjčené brýle Kaleido s virtuální realitou. Díky nim si mohou klienti z prostor našeho Centra užít procházky lesem, relaxaci na pláži, poznávání českých i evropských měst s českým průvodcem, ale také koncert violoncella v barokní zahradě, prohlídku galerie nebo třeba speciální kognitivní výzvy, které jsou součástí programů v Kaleidu.

Náš klient pan Josef oslavil 81. narozeniny. Oslavili jsme je společně, klienti mu společnými silami vytvořili přáníčko, popřáli mu a vychutnali si dort.

Podzim je teprve na začátku, ale doufáme že bude krásný a barevný.

Facebook
Twitter

Přihlaste se k odběru novinek

Čtvrtletně rozesíláme elektronicky informace o aktualitách z Centra. Přihlaste se a zůstaňte s námi v kontaktu.

Kapacita Centra

Kapacita naší pobytové i ambulantní služby je pro tuto chvíli naplněna až do srpna. Vzhledem k relativně častým změnám Vám můžeme nabídnout zařazení do seznamu zájemců. V případě zájmu kontaktujte prosím naši sociální pracovnici na telefonu +420 792 753 736.