Zapojte se

Odlehčovací služba pomáhá lidem trpícím demencí a jejich rodinám, ale aby mohla existovat, potřebuje sama pomoc. Jsme registrovaná sociální služba, nicméně úhradami od klientů nedokážeme pokrýt náklady na náročnou péči. 

Pracujeme srdcem, s osobním nasazením, kreativně a se zdravým rozumem na naplnění naší vize a poslání. Pomáháme lidem s Alzheimerovou nemocí a jejich rodinám prožít ještě radostný čas.

Finanční dar

Bankovní účet

Váš dar nám můžete zaslat náš sbírkový účet č. 2202617083/2010, vedený u Fio banky. Celá částka půjde v rámci veřejné sbírky na zajištění péče o klienty Centra Seňorina z.s. Pokud byste nám k daru chtěli zanechat vzkaz nebo vystavit potvrzení o daru pro daňové účely, napište nám na darci@centrum-senorina.cz, rádi se s Vámi domluvíme. 

Sbírky v rámci Darujme.cz

Váš dar nám můžete zaslat i pomocí některé ze sbírek, které máme vypsané na platformě Darujme.cz.

Věcný dar

Podpořit nás můžete nákupem i darováním potřebného materiálu nebo vybavení. 

Jak na to? 

Vyberte si některý z níže uvedených věcných darů, kterým byste nás chtěli podpořit. Tlačítkem Chci darovat nám můžete odeslat e-mail nebo se s námi můžete spojit telefonicky na +420 739 545 238.  Společně dořešíme způsob darování nebo zda nám chcete odeslat peníze a my si nákup zajistíme. 

Děkujeme Vám, že nám pomáháte pomáhat. 💛

Pro klienty, kteří trpí inkontinencí bychom v Centru využili tyto ekologické znovupoužitelné podložky.

Pro snazší polohování klientů na lůžku a případné přesuny na invalidní vozík by nám velice pomohla tato polohovací pomůcka.

Jako prevenci pádu bychom velmi potřebovali tuto podložku, která pečovatelku upozorní, že klient, který potřebuje dopomoci s chůzí, vstal z lůžka.

Pro klienty i pečovatele se nám stále hodí mít po ruce vitamíny na posílení imunity nebo rychlé doplnění jejich hladiny, zvláště pak šumivý vitamín C.

Standartní sušička pro domácí použití nezvládá dlouhodobě četnost sušení lůžkovin a klientského oblečení. Moc by nám proto pomohl poloprofesionální přístroj určený pro malé ubytovací provozy.

Téměř bez ustání, 7 dní v týdnu se u nás pere. Standardní domácí pračka takové zatížení nezvládá. Proto by nám velmi usnadnil život (a práci) poloprofesionální přístroj určený pro malé ubytovací provozy.

V našem Centru máme velkou spotřebu kávy, ať už během středeční Kavárny nebo během dne pro klienty a pečovatele. Hodí se nám každý pytlík.

Chybí nám v Centru poslední polohovací postel pro zajištění bezpečí a prevenci vzniku proleženin klientů.

Zájem o dar

Volná kapacita

Na listopad a prosinec se nám uvolnila kapacita pro nové klienty, pro více informací nás kontaktujte +420 604 708 111