Zapojte se

Odlehčovací služba pomáhá lidem trpícím demencí a jejich rodinám, ale aby mohla existovat, potřebuje sama pomoc. Jsme registrovaná sociální služba, nicméně úhradami od klientů nedokážeme pokrýt náklady na náročnou péči. 

Pracujeme srdcem, s osobním nasazením, kreativně a se zdravým rozumem na naplnění naší vize a poslání. Pomáháme lidem s Alzheimerovou nemocí a jejich rodinám prožít ještě radostný čas.

Finanční dar

 

Váš dar nám také můžete zaslat náš účet č. 2100940971/2010, vedený u Fio banky. Celá částka půjde v rámci veřejné sbírky na zajištění péče o klienty Centra Seňorina z.s. Pokud byste nám k daru chtěli zanechat vzkaz nebo vystavit potvrzení o daru pro daňové účely, napište nám na darci@centrum-senorina.cz, rádi se s Vámi domluvíme. 

Věcný dar

Podpořit nás můžete nákupem i darováním potřebného materiálu nebo vybavení. 

Jak na to? 

Vyberte si některý z níže uvedených věcných darů, kterým byste nás chtěli podpořit. Tlačítkem Chci darovat nám můžete odeslat e-mail nebo se s námi můžete spojit telefonicky na +420 739 545 238.  Společně dořešíme způsob darování nebo zda nám chcete odeslat peníze a my si nákup zajistíme. 

Děkujeme Vám, že nám pomáháte pomáhat. 💛

Náš současný CD přehrávač, na kterém si klienti u aktivizací pouští svého oblíbeného Waldu, Káju, Marušku Rottrovou a další interprety, pomalu dosluhuje. Moc by nám pomohl nějaký jednoduchý přístroj, který nahradí náš stávající.

Ocenili bychom bezzápachový koš Odocare na použité inkontinenční pomůcky, kterých máme teď v Centru požehnaně.

Empatické panenky mohou při terapii převzít roli milovaného člověka, protože jejich měkké tělo a jasná struktura obličeje s nosíkem „pršákem“ vzbuzují náklonnost, důvěru a přirozený pečovatelský instinkt.

Pro osobní potraviny klientů by se nám hodila ještě jedna samostatná velkálednice, protože občas ta naše stávající praská ve švech.

Pro klienty, kteří trpí inkontinencí bychom v Centru využili tyto ekologické znovupoužitelné podložky.

Téměř bez ustání, 7 dní v týdnu se u nás pere. Pračka je pro nás tedy zásadní a rádi bychom měli spolehlivý kus, který nás nenechá ve štychu. Součástí je i mezikus na propojení pračky a sušičky.

Mám zájem darovat

Přihlaste se k odběru novinek

Čtvrtletně rozesíláme elektronicky informace o aktualitách z Centra. Přihlaste se a zůstaňte s námi v kontaktu.