Zapojte se

Odlehčovací služba pomáhá lidem trpícím demencí a jejich rodinám, ale aby mohla existovat, potřebuje sama pomoc. Jsme registrovaná sociální služba, nicméně úhradami od klientů nedokážeme pokrýt náklady na náročnou péči. 

Pracujeme srdcem, s osobním nasazením, kreativně a se zdravým rozumem na naplnění naší vize a poslání. Pomáháme lidem s Alzheimerovou nemocí a jejich rodinám prožít ještě radostný čas.

Věcný dar

Podpořit nás můžete nákupem i darováním potřebného materiálu nebo vybavení. 

Jak na to? 

Vyberte si některý z níže uvedených věcných darů, kterým byste nás chtěli podpořit. Tlačítkem Chci darovat nám můžete odeslat e-mail nebo se s námi můžete spojit telefonicky na +420 739 545 238.  Společně dořešíme způsob darování nebo zda nám chcete odeslat peníze a my si nákup zajistíme. 

Děkujeme Vám, že nám pomáháte pomáhat. 💛

Ocenili bychom bezzápachový koš Odocare na použité inkontinenční pomůcky, kterých máme teď v Centru požehnaně.

Empatické panenky mohou při terapii převzít roli milovaného člověka, protože jejich měkké tělo a jasná struktura obličeje s nosíkem „pršákem“ vzbuzují náklonnost, důvěru a přirozený pečovatelský instinkt.

Pro osobní potraviny klientů by se nám hodila ještě jedna samostatná velkálednice, protože občas ta naše stávající praská ve švech.

Pro klienty, kteří trpí inkontinencí bychom v Centru využili tyto ekologické znovupoužitelné podložky.

Téměř bez ustání, 7 dní v týdnu se u nás pere. Pračka je pro nás tedy zásadní a rádi bychom měli spolehlivý kus, který nás nenechá ve štychu. Součástí je i mezikus na propojení pračky a sušičky.

V našem Centru máme velkou spotřebu kávy, ať už během středeční Kavárny nebo během dne pro klienty a pečovatele. Hodí se nám každý pytlík.

Mám zájem darovat

Přihlaste se k odběru novinek

Čtvrtletně rozesíláme elektronicky informace o aktualitách z Centra. Přihlaste se a zůstaňte s námi v kontaktu.

Kapacita Centra

Kapacita naší pobytové i ambulantní služby je pro tuto chvíli naplněna až do srpna. Vzhledem k relativně častým změnám Vám můžeme nabídnout zařazení do seznamu zájemců. V případě zájmu kontaktujte prosím naši sociální pracovnici na telefonu +420 792 753 736.