Zapojte se

Odlehčovací služba pomáhá lidem trpícím demencí a jejich rodinám, ale aby mohla existovat, potřebuje sama pomoc. Jsme registrovaná sociální služba, nicméně úhradami od klientů nedokážeme pokrýt náklady na náročnou péči. 

Pracujeme srdcem, s osobním nasazením, kreativně a se zdravým rozumem na naplnění naší vize a poslání. Pomáháme lidem s Alzheimerovou nemocí a jejich rodinám prožít ještě radostný čas.

Věcný dar

Podpořit nás můžete nákupem i darováním potřebného materiálu nebo vybavení. 

Jak na to? 

Vyberte si některý z níže uvedených věcných darů, kterým byste nás chtěli podpořit. Tlačítkem Chci darovat nám můžete odeslat e-mail nebo se s námi můžete spojit telefonicky na +420 739 545 238.  Společně dořešíme způsob darování nebo zda nám chcete odeslat peníze a my si nákup zajistíme. 

Děkujeme Vám, že nám pomáháte pomáhat. 💛

Tyto nádherné porcelánové hrnečky dělají radost našim klientům při pravidelných středečních „Kavárnách“ i při běžné odpolední kávě. Bohužel občas někomu hrneček vypadne z ruky, tak bychom potřebovali doplnit stav o jednu sadu.

Pro klienty, kteří trpí inkontinencí bychom v Centru využili tyto ekologické znovupoužitelné podložky.

Jako prevenci pádu bychom velmi potřebovali tuto podložku, která pečovatelku upozorní, že klient, který potřebuje dopomoci s chůzí, vstal z lůžka.

Pro klienty i pečovatele se nám stále hodí mít po ruce vitamíny na posílení imunity nebo rychlé doplnění jejich hladiny, zvláště pak šumivý vitamín C.

Téměř bez ustání, 7 dní v týdnu se u nás pere. Pračka je pro nás tedy zásadní a rádi bychom měli spolehlivý kus, který nás nenechá ve štychu. Součástí je i mezikus na propojení pračky a sušičky.

V našem Centru máme velkou spotřebu kávy, ať už během středeční Kavárny nebo během dne pro klienty a pečovatele. Hodí se nám každý pytlík.

Mám zájem darovat

Připojte se k dobrotě

Giving Tuesday – Dnes je Světový den štědrosti a dobrých skutků, zapojte se i vy a pomozte společně s námi nadechnout se rodinám, do kterých vstoupila Alzheimerova nemoc. Zapojte se ZDE.