Ambulantní odlehčovací služba

Ambulantní odlehčovací službu pro klienty s Alzheimerovou nemocí a dalšími typy demence využijete, pokud se staráte o svého blízkého a potřebujete si něco zařídit, chodit do práce či si jednoduše potřebujete během dne odpočinout. Služba funguje každý všední den od 8:00 – 18:00 hodin.

8-18

otevřeno
každý všední den

1

Praha 1
jsme v centru

8

kapacita
klientů

Ambulantní odlehčovací služba u nás zahrnuje:

Pro co nejdelší zachování kognitivních schopností a samostatnosti je pro lidi s Alzheimerovou nemocí důležité zapojovat je do každodenního dění a činnost mozku podporovat. Proto je součástí každého dne aktivizační program. Klienti se mohou zapojit do kondičního cvičení, kognitivního tréninku a dalších pestrých programů jako arteterapie, muzikoterapie, canisterapie, mezigeneračního setkávání, vaření, zahradničení a mnoho dalších.
Klienty samozřejmě do žádných aktivit nenutíme a aktivizace přizpůsobujeme jejich zdatnosti a momentálnímu rozpoložení. Pokud se klientovi některá z aktivizací nelíbí, může se věnovat individuální aktivizaci, nebo jenom tak pozorovat dění.

Komu nemůžeme naše služby poskytnout:

Jak vypadá proces přijetí: 

Cenu za ambulantní odlehčovací péči naleznete ZDE.

Přesné instrukce k nástupu na ambulantní odlehčovací službu naleznete ZDE.

Přihlaste se k odběru novinek

Čtvrtletně rozesíláme elektronicky informace o aktualitách z Centra. Přihlaste se a zůstaňte s námi v kontaktu.

Kapacita Centra

Kapacita naší pobytové i ambulantní služby je pro tuto chvíli naplněna až do srpna. Vzhledem k relativně častým změnám Vám můžeme nabídnout zařazení do seznamu zájemců. V případě zájmu kontaktujte prosím naši sociální pracovnici na telefonu +420 792 753 736.