Pobytová odlehčovací služba

Pobytovou odlehčovací službu pro klienty s Alzheimerovou nemocí a dalšími typy demence oceníte, pokud se staráte o svého blízkého a potřebujete si na delší čas odpočinout, odjet na služební cestu, na dovolenou nebo si třeba vyřídit zdravotní záležitosti a chcete mít jistotu, že je o vašeho blízkého náležitě postaráno. Služba funguje v režimu 24/7 a poskytujeme jí od několika dní až po 3 měsíce, a jelikož sídlíme v samotném centru Prahy, nemáte to k nám nikdy na návštěvu daleko. 

24/7

otevřeno

1

Praha 1
jsme v centru

11

kapacita
klientů

Pobytová odlehčovací služba u nás zahrnuje:

Pro co nejdelší zachování kognitivních schopností a samostatnosti je pro lidi s Alzheimerovou nemocí důležité zapojovat je do každodenního dění a činnost mozku podporovat. Proto je součástí každého dne aktivizační program. Klienti se mohou zapojit do kondičního cvičení, kognitivního tréninku a dalších pestrých programů jako arteterapie, muzikoterapie, canisterapie, mezigeneračního setkávání, vaření, zahradničení a mnoho dalších.
Klienty samozřejmě do žádných aktivit nenutíme a aktivizace přizpůsobujeme jejich zdatnosti a momentálnímu rozpoložení. Pokud se klientovi některá z aktivizací nelíbí, může se věnovat individuální aktivizaci, nebo jenom tak pozorovat dění.

Komu nemůžeme naše služby poskytnout:

Jak vypadá proces přijetí: 

Cenu za pobytovou odlehčovací péči naleznete ZDE.

Přesné instrukce k nástupu na pobytovou odlehčovací službu naleznete ZDE.

Kontaktní formulář

Kdy máte o službu zájem:

Volná kapacita

Na listopad a prosinec se nám uvolnila kapacita pro nové klienty, pro více informací nás kontaktujte +420 604 708 111