Splněná přání

S chýlícím se koncem roku vždy přemýšlíme čím zlepšit pobyt klientů u nás a tyto nápady, které sbíráme napříč Centrem, sesumírujeme do Stromu přání. Nejinak tomu bylo i koncem loňského roku a našich přání bylo opravdu hodně. Máme velkou radost, že velkou část z nich se podařilo vyplnit a rádi bychom poděkovali všem našim letošním vánočním dárcům, kteří splnili některé z přání a zpříjemnili tak každodenní pobyt klientů v Centru.

Speciální poděkování patří zaměstnancům společnosti T-Mobile, kteří si ukousli velký díl těchto přání a přivezli nám do Centra poslední adventní týden štědrou nadílku, kterou jsme pak mohli společně s klienty rozbalit.

Děkujeme Vám všem za podporu a přejeme mnoho splněných přání do nového roku. ❤️

Facebook
Twitter

Přihlaste se k odběru novinek

Čtvrtletně rozesíláme elektronicky informace o aktualitách z Centra. Přihlaste se a zůstaňte s námi v kontaktu.

Kapacita Centra

Uvolnily se nám tyto termíny na pobytové službě:

Pánské: 27. 5. – 6. 6. | 22. 7. – 5. 8. | 9. 9.  – 16. 9.

Dámské: 31. 5. – 7. 6. 

Jinak je kapacita naší pobytové i ambulantní služby pro tuto chvíli naplněna až do září. Dále nabízíme volné dlouhodobé termíny v období říjen – prosinec 2024 (kromě 24.12. – 26.12.2024).

Vzhledem k relativně častým změnám Vám můžeme nabídnout zařazení do seznamu zájemců. V případě zájmu kontaktujte prosím naši sociální pracovnici na telefonu +420 792 753 736.t