Soví návštěva

V Centru se snažíme klientům zajistit mnoho příležitostí, jak se potkat se zvířaty. Protože klidná zvířata jsou skvělými terapeuty na neduhy a smutky běžných dní. Proto k nám chodí kocour Frodo, mnoho různých pejsků odlišných ras a v Centru máme velké akvárium s rybičkami. Tentokrát se za námi, ale zastavila velmi neobyčejná zvířata a to svěřenci manželů Kolomazníkových, SOVY.

Díky jejich programu nazvanému Tajemné sovy jsme se seznámili s velkou většinou druhů evropských sov, jejich stylem života a zajímavostmi, kterého ho provází. Také nám rozklíčovali mnoho mýtů a pověr, které kolem sov kolují a uvedli je na pravou míru. Sovy nám také předvedly, jak ladně umí létat a soustředěně lovit. Děkujeme moc za návštěvu a spoustu skvělých informací.

Facebook
Twitter

Přihlaste se k odběru novinek

Čtvrtletně rozesíláme elektronicky informace o aktualitách z Centra. Přihlaste se a zůstaňte s námi v kontaktu.

Kapacita Centra

Uvolnily se nám tyto termíny na pobytové službě:

Pánské: 27. 5. – 6. 6. | 22. 7. – 5. 8. | 9. 9.  – 16. 9.

Dámské: 31. 5. – 7. 6. 

Jinak je kapacita naší pobytové i ambulantní služby pro tuto chvíli naplněna až do září. Dále nabízíme volné dlouhodobé termíny v období říjen – prosinec 2024 (kromě 24.12. – 26.12.2024).

Vzhledem k relativně častým změnám Vám můžeme nabídnout zařazení do seznamu zájemců. V případě zájmu kontaktujte prosím naši sociální pracovnici na telefonu +420 792 753 736.t