Setkání DOBROSRDEČNÍKŮ ❤️

Posloucháte rádi životní příběhy? Chtěli byste chvilku svého času věnovat někomu, kdo to velmi ocení? Hledáme Dobrosrdečníky, kteří by rádi trochu své energie věnovali našim klientům při povídání, čtení, hraní her, hraní na hudební nástroj nebo jenom tak bytím a vnesli tak do jejich dne trochu radosti. Nezáleží na věku nebo odbornosti, nejdůležitější je pozitivní přístup a empatie.

Přijďte si nezávazně vyzkoušet, jak Dobrosrdečnictví vypadá a popovídat si s těmi, kteří se mu věnují pravidelně. V sobotu 8. 6. od 14:00 bude společné setkání Dobrosrdečníků u nás v Centru Seňorina – součástí setkání bude menší občerstvení, představení Centra Seňorina a jeho činnosti, specifika Alzheimerovy nemoci, zkušenosti stávajících Dobrosrdečníků a možnost vyzkoušet si činnost Dobrosrdečníka.

Pokud byste se chtěli zúčastnit Setkání Dobrosrdečníků zaregistrujte se prosím ZDE.

Pro více informací kontaktujte naší koordinátorku dobrovolníků: dobrovolnice@centrum-senorina.cz

Facebook
Twitter

Přihlaste se k odběru novinek

Čtvrtletně rozesíláme elektronicky informace o aktualitách z Centra. Přihlaste se a zůstaňte s námi v kontaktu.

Kapacita Centra

Uvolnily se nám tyto termíny na pobytové službě:

Pánské: 27. 5. – 6. 6. | 22. 7. – 5. 8. | 9. 9.  – 16. 9.

Dámské: 31. 5. – 7. 6. 

Jinak je kapacita naší pobytové i ambulantní služby pro tuto chvíli naplněna až do září. Dále nabízíme volné dlouhodobé termíny v období říjen – prosinec 2024 (kromě 24.12. – 26.12.2024).

Vzhledem k relativně častým změnám Vám můžeme nabídnout zařazení do seznamu zájemců. V případě zájmu kontaktujte prosím naši sociální pracovnici na telefonu +420 792 753 736.t