Předvánoční čas v Centru

Během prosince bylo v Centru opravdu rušno. A to jak počtem klientů, tak také nabytým programem, který byl pro klienty nachystaný. Věnovali jsme se všem důležitým předvánočním aktivitám a o zábavu nebylo nouze. 

V 1. adventním týdnu jsem se dali do výzdoby Centra, abychom se naladili snáze na vánoční náladu. Malovali jsme vánoční ozdoby, vytvářeli jsme vánoční dekorace a přání, zdobili jsme společnými silami vánoční stromeček. Ale samozřejmě stále probíhali i klasické aktivizace, jako středeční kavárna nebo canisterapie.

V 2. adventním týdnu jsme měli důležité návštěvy. Přišly za námi děti z 2. třídy Bratrské školy a společně jsme pekli perníčky. Dopoledne to bylo pracovně náročné, ale ta vůně, která se linula z trouby, stála za to. Nakonec našeho úsilí jsme si společně zazpívali koledy a nálada byla opravdu vánoční. Další skvělou návštěvou byl Mikuláš s andělem a čertem a jelikož naši klienti byli podle Mikuláše celý rok hodní, dokonce dostali nadílku.

Během 3. a 4. týdne již nastala v Centru vánočního pohoda. Věnovali jsme se obvyklému aktivizačnímu programu, středečním kavárnám a naděloval u nás Ježíšek na všech frontách. Pár dní před Vánoci nás navštívilo trio hudebníků – Mattero Hager, Ondřej Tuček a David Hernych – a darovali nám famózní hudební zážitek.

Facebook
Twitter

Volná kapacita

Na listopad a prosinec se nám uvolnila kapacita pro nové klienty, pro více informací nás kontaktujte +420 604 708 111