Koncert Základní umělecké školy

Na konci února nás svou milou návštěvou a koncertem přišli potěšit žáci Základní umělecké školy Biskupská i s panem ředitelem. Mladí hudebníci zazpívali a zahráli za doprovodu svých pedagogů. Naši klienti se díky nim mohli zaposlouchat do zvuku kytary, pozounu, saxofonu, violoncella, klavíru a přednesu skladeb klasických i moderních autorů. Koncert uváděl a moderoval sám ředitel hudební školy, Milan Tolkner.

Náš obývací pokoj se tak na chvíli proměnil v koncertní sál, kde se mohli klienti nechat unášet na vlně krásného hudebního zážiteku, který jim přinesl spoustu radosti a dobré nálady. Děkujeme moc za skvělý kulturní zážitek a zpříjemnění pošmourného únorového dne. ❤️

Facebook
Twitter

Přihlaste se k odběru novinek

Čtvrtletně rozesíláme elektronicky informace o aktualitách z Centra. Přihlaste se a zůstaňte s námi v kontaktu.

Kapacita Centra

Uvolnily se nám tyto termíny na pobytové službě:

Pánské: 18. 6. – 23.6. | 30. 8. – 2. 9. | 4. 9.  – 13. 9.  

Dámské: 16. 7. – 26. 7. | 3. 9. – 7. 9. | od 16.9. možnost i dlouhodobých pobytů.

Jinak je kapacita naší pobytové i ambulantní služby pro tuto chvíli naplněna až do konce září. Dále nabízíme volné termíny od října do prosince 2024 (s výjimkou 24.12 – 26.12.

Vzhledem k relativně častým změnám Vám můžeme nabídnout zařazení do seznamu zájemců. V případě zájmu kontaktujte prosím naši sociální pracovnici na telefonu +420 792 753 736.