Jaro v plném proudu

Aprílový měsíc jsme nemohli zahájit jinak než Velikonocemi. Přípravy na tento jarní bohatý svátek jsme opravdu nepodcenili a tak už jsme koncem března zasévali pšenici, aby nám svou svěží zelenou vnesla do Centra jaro. Barvili jsme během arteterapie různými metodami vajíčka a v neposlední řadě jsme si na škaredou středu upekli jidáše, abychom je mohli další den ráno posnídat. I naše pravidelná středeční kavárna se nesla v duchu Velikonoc a malovali jsme vajíčka. Toto období jsme si v Centru velmi užili.

Nově jsme v Centru zařadili aktivizaci – Cestovatelský program. Naší první destinací byly Vysoké Tatry a s klienty jsme se, alespoň na krátký čas přenesli pomocí promítání fotografií, ukázek cestovatelských a turistických předmětů, ochutnávek tamních specialit a společného povídání na vrcholky těchto majestátních hor. Klienty to velmi bavilo a už se těšíme na další virtuálně-smyslové výlety z našeho „obýváku“.

Facebook
Twitter

Připojte se k dobrotě

Giving Tuesday – Dnes je Světový den štědrosti a dobrých skutků, zapojte se i vy a pomozte společně s námi nadechnout se rodinám, do kterých vstoupila Alzheimerova nemoc. Zapojte se ZDE.