Jaro v plném proudu

Aprílový měsíc jsme nemohli zahájit jinak než Velikonocemi. Přípravy na tento jarní bohatý svátek jsme opravdu nepodcenili a tak už jsme koncem března zasévali pšenici, aby nám svou svěží zelenou vnesla do Centra jaro. Barvili jsme během arteterapie různými metodami vajíčka a v neposlední řadě jsme si na škaredou středu upekli jidáše, abychom je mohli další den ráno posnídat. I naše pravidelná středeční kavárna se nesla v duchu Velikonoc a malovali jsme vajíčka. Toto období jsme si v Centru velmi užili.

Nově jsme v Centru zařadili aktivizaci – Cestovatelský program. Naší první destinací byly Vysoké Tatry a s klienty jsme se, alespoň na krátký čas přenesli pomocí promítání fotografií, ukázek cestovatelských a turistických předmětů, ochutnávek tamních specialit a společného povídání na vrcholky těchto majestátních hor. Klienty to velmi bavilo a už se těšíme na další virtuálně-smyslové výlety z našeho „obýváku“.

Facebook
Twitter

Přihlaste se k odběru novinek

Čtvrtletně rozesíláme elektronicky informace o aktualitách z Centra. Přihlaste se a zůstaňte s námi v kontaktu.

Kapacita Centra

Uvolnily se nám tyto termíny na pobytové službě:

Pánské: 27. 5. – 6. 6. | 22. 7. – 5. 8. | 9. 9.  – 16. 9.

Dámské: 31. 5. – 7. 6. 

Jinak je kapacita naší pobytové i ambulantní služby pro tuto chvíli naplněna až do září. Dále nabízíme volné dlouhodobé termíny v období říjen – prosinec 2024 (kromě 24.12. – 26.12.2024).

Vzhledem k relativně častým změnám Vám můžeme nabídnout zařazení do seznamu zájemců. V případě zájmu kontaktujte prosím naši sociální pracovnici na telefonu +420 792 753 736.t