Setkání DOBROSRDEČNÍKŮ ❤️

V sobotu 27. 1. od 14:00 proběhlo historicky první Setkání Dobrosrdečníků. Zájemci a zájemkyně o dobrovolnictví si na vlastní kůži vyzkoušeli, jaké to je dělat Dobrosrdečníka v Seňorině. Získali informace od naší koordinátorky dobrovolnictví, která připravila jak ochutnávku různých aktivit a pomůcek, tak občerstvení, na kterém se kromě ní a dalších kolegyň podíleli z velké části samotní klienti a klientky v rámci dopolední ergoterapie. Hudební program pak zajistili naši stálí dobrovolníci.

Děkujeme všem zájemcům. Víme, že naše cílová skupina není příliš vyhledávaná v oblasti dobrovolnictví, o to víc si ceníme všech, kteří jdou do dobrovolnické činnosti naplno a vidí v ní smysl a radost, stejně jako my ❤️.

Pokud by jste si také chtěli vyzkoušet Dobrosrdečnictví neváhejte kontaktovat naši koordinátorku dobrovolníků: dobrovolnici@centrum-senorina.cz

Facebook
Twitter

Přihlaste se k odběru novinek

Čtvrtletně rozesíláme elektronicky informace o aktualitách z Centra. Přihlaste se a zůstaňte s námi v kontaktu.

Kapacita Centra

Uvolnily se nám tyto termíny na pobytové službě:

Pánské: 27. 5. – 6. 6. | 22. 7. – 5. 8. | 9. 9.  – 16. 9.

Dámské: 31. 5. – 7. 6. 

Jinak je kapacita naší pobytové i ambulantní služby pro tuto chvíli naplněna až do září. Dále nabízíme volné dlouhodobé termíny v období říjen – prosinec 2024 (kromě 24.12. – 26.12.2024).

Vzhledem k relativně častým změnám Vám můžeme nabídnout zařazení do seznamu zájemců. V případě zájmu kontaktujte prosím naši sociální pracovnici na telefonu +420 792 753 736.t