Dny Dobrovolnictví i v Centru

Letos se Centrum Seňorina zapojuje do Dnů dobrovolnictví 2024, které se konají 25. – 28. 4. 2024 na území celé České republiky. Můžete si tak úplně nezávazně vyzkoušet dobrovolnické aktivity, které vás zajímají a vyzkoušet jestli naplňují vaše představy i ve skutečnosti. Zároveň můžete potkat spoustu milých lidí, kteří vám na vaší cestě dobrovolníka rádi pomohou a vysvětlí co a jak. Tak neseďte doma a pojďte vyzkoušet něco smysluplného.

Kdyby jste si chtěli vyzkoušet být Dobrosrdečníkem v Centru Seňorina a rádi byste trochu své energie věnovali našim klientům při povídání, čtení, hraní her nebo jenom tak bytím a vnesli tak do jejich dne trochu radosti, můžete se u nás zastavit na adrese: Na Poříčí 36, Praha 1 – 27. 4. 2004 – 14:00 – 17:00.

Více informací o Dnech dobrovolnictví na: https://www.dnydobrovolnictvi.cz

Facebook
Twitter

Přihlaste se k odběru novinek

Čtvrtletně rozesíláme elektronicky informace o aktualitách z Centra. Přihlaste se a zůstaňte s námi v kontaktu.

Kapacita Centra

Kapacita naší pobytové i ambulantní služby je pro tuto chvíli naplněna až do srpna. Vzhledem k relativně častým změnám Vám můžeme nabídnout zařazení do seznamu zájemců. V případě zájmu kontaktujte prosím naši sociální pracovnici na telefonu +420 792 753 736.