Canisterapie

U našich klientů jde o velmi oblíbený program, který realizujeme ve spolupráci s Nadačním fondem CANISTERAPIE. Pravidelně nás navštěvuje Martina Holmanová s border kolií Maggie a zlatým retrívrem Aishou, kterou naši klienti mohou potkávat od štěňátka a pravidelně pozorovat její pokrok. Dále k nám chodí Chodský pes Mufi a bere sebou svou paničku Markétu Berouskovou. Na člověka s demencí má pozitivní vliv přítomnost klidných a přátelských zvířat, která mohou pohladit, pochovat nebo jen pozorovat plnění zábavných povelů. Většina klientů během canisterapie soustředí veškerou pozornost k přítomnosti pejsků, nachází v ní klid a radost, ze které čerpají energii klidně až do konce dne.

Přihlaste se k odběru novinek

Čtvrtletně rozesíláme elektronicky informace o aktualitách z Centra. Přihlaste se a zůstaňte s námi v kontaktu.

Kapacita Centra

Uvolnily se nám tyto termíny na pobytové službě:

Pánské: 27. 5. – 6. 6. | 22. 7. – 5. 8. | 9. 9.  – 16. 9.

Dámské: 31. 5. – 7. 6. 

Jinak je kapacita naší pobytové i ambulantní služby pro tuto chvíli naplněna až do září. Dále nabízíme volné dlouhodobé termíny v období říjen – prosinec 2024 (kromě 24.12. – 26.12.2024).

Vzhledem k relativně častým změnám Vám můžeme nabídnout zařazení do seznamu zájemců. V případě zájmu kontaktujte prosím naši sociální pracovnici na telefonu +420 792 753 736.t