Dobrovolnictví

V Centru vítáme s otevřenou náručí dobrovolníky, kteří by našim klientům rádi darovali trochu své energie a zapojili se do aktivizací. Ať už povídáním s klienty, nebo předčítáním knih, hraním na hudební nástroj nebo jiným zajímavým programem. Nezáleží nám na věku nebo odbornosti, nejdůležitější je pozitivní přístup a empatie. Čas od času se nám hodí i nějaká pomocná ruka na manuální práce, jako třeba mytí oken nebo příprava materiálů atd. Pokud by vás některá z těchto aktivit zaujala pro více informací napište na: dobrovolnici@centrum-senorina.cz

Dobrovolnictví u nás v Centu si můžete přijít nezávazně vyzkoušet v rámci Dne Dobrosrdečníků ❤️, který bývá zpravidla jednou za 3 – 4 měsíce. Navíc jsme letos zapojeni i do Dnů dobrovolnictví (www.dnydobrovolnictvi.cz) a přímo v našem Centru bude pro dobrovolníky otevřeno 27. dubna 14:00 – 17:00.

Pokud by vás zajímalo, jaké je to být Dobrosrdečníkem v Centru Seňorina, poslechněte si podcasty s našimi pravidelnými středečními kavárenskými dobrovolníky panem Lubomírem Mlčochem a klavíristou Igorem Tausingerem.

Aktuální nabídku dobrovolnických činností naleznete na Dobrokruh nebo dobrovolnik.cz.

Přihlaste se k odběru novinek

Čtvrtletně rozesíláme elektronicky informace o aktualitách z Centra. Přihlaste se a zůstaňte s námi v kontaktu.

Kapacita Centra

Kapacita naší pobytové i ambulantní služby je pro tuto chvíli naplněna až do srpna. Vzhledem k relativně častým změnám Vám můžeme nabídnout zařazení do seznamu zájemců. V případě zájmu kontaktujte prosím naši sociální pracovnici na telefonu +420 792 753 736.