Dobrovolnictví

V Centru vítáme s otevřenou náručí dobrovolníky, kteří by našim klientům rádi darovali trochu své energie a zapojili se do aktivizací. Ať už povídáním s klienty, nebo předčítáním knih, hraním na hudební nástroj nebo jiným zajímavým programem. Nezáleží nám na věku nebo odbornosti, nejdůležitější je pozitivní přístup a empatie. Čas od času se nám hodí i nějaká pomocná ruka na manuální práce, jako třeba mytí oken nebo příprava materiálů atd. Pokud by vás některá z těchto aktivit zaujala pro více informací napište na: dobrovolnici@centrum-senorina.cz

Pokud by vás zajímalo, jaké je to být Dobrosrdečníkem v Centru Seňorina, poslechněte si podcasty s našimi pravidelnými středečními kavárenskými dobrovolníky panem Lubomírem Mlčochem a klavíristou Igorem Tausingerem.

Aktuální nabídku dobrovolnických činností naleznete na Dobrokruh nebo dobrovolnik.cz.

Přihlaste se k odběru novinek

Čtvrtletně rozesíláme elektronicky informace o aktualitách z Centra. Přihlaste se a zůstaňte s námi v kontaktu.

Kapacita Centra

Uvolnily se nám tyto termíny na pobytové službě:

Pánské: 18. 6. – 23.6. | 30. 8. – 2. 9. | 4. 9.  – 13. 9.  

Dámské: 16. 7. – 26. 7. | 3. 9. – 7. 9. | od 16.9. možnost i dlouhodobých pobytů.

Jinak je kapacita naší pobytové i ambulantní služby pro tuto chvíli naplněna až do konce září. Dále nabízíme volné termíny od října do prosince 2024 (s výjimkou 24.12 – 26.12.

Vzhledem k relativně častým změnám Vám můžeme nabídnout zařazení do seznamu zájemců. V případě zájmu kontaktujte prosím naši sociální pracovnici na telefonu +420 792 753 736.