Péče

Pobytová a odlehčovací služba

Seňorina pro pečující

Odborná podpora pečujících rodinných příslušníků

E-shop

Podpořte naše služby koupí některého z našich produktů

„Pomáháme lidem s Alzheimerovou nemocí a jejich rodinám prožít ještě radostný čas.“

Centrum Seňorina nabízí komplexní služby rodinám, kterým se změnil život diagnózou Alzheimerovy nemoci u jejich blízkého. Jsme tady, abychom Vám poradili, na co je dobré se zaměřit při péči, jaké náležitosti je potřeba v dané fázi vyřídit, abychom Vám dokázali v péči občas odlehčit a v neposlední řadě abychom Vám poradili, jak správně pečovat o sebe a svou duševní pohodu a předejít tak vyhoření.

Setkání DOBROSRDEČNÍKŮ ❤️

Posloucháte rádi životní příběhy? Chtěli byste chvilku svého času věnovat někomu, kdo to velmi ocení? Hledáme Dobrosrdečníky,

Ponožkový den

Den zaměřený na zdravá chodidla bude pořádat Praha 8 pod záštitou své místostarostky Vladimíry Ludkové. Chodidla si můžete nechat vyšetřit podoskopem

Alzheimer Café

V úterý 7. 5. od 18:00 klasicky v kavárně Mlsná kavka v Karlíně bude doktor MUDr. Mgr. Daniel Hudeček rozebírat téma Jak mluvit s nemocným s demencí o jeho zdravotním stavu.

Přihlaste se k odběru novinek

Čtvrtletně rozesíláme elektronicky informace o aktualitách z Centra. Přihlaste se a zůstaňte s námi v kontaktu.

Kapacita Centra

Uvolnily se nám tyto termíny na pobytové službě:

Pánské: 18. 6. – 23.6. | 30. 8. – 2. 9. | 4. 9.  – 13. 9.  

Dámské: 16. 7. – 26. 7. | 3. 9. – 7. 9. | od 16.9. možnost i dlouhodobých pobytů.

Jinak je kapacita naší pobytové i ambulantní služby pro tuto chvíli naplněna až do konce září. Dále nabízíme volné termíny od října do prosince 2024 (s výjimkou 24.12 – 26.12.

Vzhledem k relativně častým změnám Vám můžeme nabídnout zařazení do seznamu zájemců. V případě zájmu kontaktujte prosím naši sociální pracovnici na telefonu +420 792 753 736.