Prezentace našich služeb

Vážení a milí

naši podporovatelé, rodinní příslušníci našich klientů, milí a křehcí naši klienti, vážené a obětavé naše pečovatelky a všechny další pracovnice, slavíme v březnu 5 let od vzniku trochu jinak, než jsme si to plánovali a představovali.  Věříme, že později si to vynahradíme osobně. Představujeme vám aspoň prostřednictvím videoprezentace, kam jsme za 5 let náročné spolupráce s vámi všemi došli. Děkujeme všem, i našemu nejbližšímu Nadačnímu fondu Seňorina, který vznikl proto, abychom to ekonomicky utáhli. 

Děkujeme zakladatelům, jmenovitě panu Ing. Arch. Michalu Švarcbachovi, který vložil nemalé finanční prostředky své firmy Maudi s.r.o. a vlastní čas a schopnosti, aby se Centrum Seňorina Na Poříčí 36 mohlo narodit a projít batolecím věkem. Dneska je Seňorina předškolák… a určitě se má ještě co učit. Ale my víme, že má tuhý kořínek, jde správným směrem a věříme, že ani koronavirus ji nepoloží. 

Děkujeme ovšem také naší sociální pracovnici, Bc. Veronice Matysové a její zástupkyni Mgr. Janě Vítkové, a všem pečovatelkám a dalším pracovnicím, bez nichž by Centrum Seňorina nebylo tím, čím je – nadstandardní odlehčovací službou.

Zdravíme také všechny, kdo k nám teď kvůli zákazu návštěv nemohou chodit, třeba na Kavárnu nebo na Alzheimer Café, a těšíme se na vás snad už brzy. Oslavte to s námi aspoň na dálku, ať už si připijete, nebo jenom nasdílíte toto video.
DĚ-KU-JE-ME.

Video vzniklo za podpory Nadace ČEZ, děkujeme moc fotografovi Honzovi Hrdému, který ho natočil a sestříhal. Zvláštní poděkování patří patronce Seňoriny herečce Činohry ND Martině Preissové!