Milá paní ředitelko, …

IMG_2567…když jsme s Janou před 5 lety nastoupily z našeho Tábora sem do Prahy, chtěly jsme si ji prozkoumat a vyrazily jsme na Florenc do Bílé Labutě. V tu dobu jste v oknech měli velký nápis „SEŇORINA – PÉČE O SENIORY“ a Jana povídá „Hele, Šári, to je naše budoucí práce, HAHAHA…“ Samozřejmě jsme se tomu zasmály, jenže za rok, možná později, …, jste nás obě vzali a nastoupily jsme.

Bavilo mě vymýšlet aktivizace, povídat si s klienty a pečovat o ně. Za ten cca rok a půl mého působení zde jsem se také naučila kolegiálnímu přístupu, respektu vůči autoritě a přátelskému jednání a chování vůči ostatním.

Vám, Jarko, chci říct, obklopujte se stále tak skvělými lidmi, jako doposud (Petra, Verča, Martina, … = skvělé ženy). Vy osobně jste pro mě autoritou, byla jste perfektní ředitelka a citlivý a vstřícný člověk…

Já nyní ze Seňoriny odcházím, musím jít dál, dál se rozvíjet, postavit se na vlastní nohy, vydělávat peníze, ale neodcházím vám ze života…

Navždy mi zůstanete v srdci a nikdy nezapomenu na mojí první super brigádu (já vím to slovo neslyšíte ráda…:-))  v Praze. Opravdu DĚKUJI za všechno!!!

PS Myslím, že díky Seňorině mám skvělý start do dospělého života. Ať se jí daří a Vám také!

S láskou vaše pečovatelka Šárka Vracovská