KARIÉRA

CENTRUM SEŇORINA v Praze vyhlašuje  výběrové řízení na tyto pozice:

Pečovatel/ka na DPP (plný úvazek HPP, nástup od 1. 9. 2017, detaily níže)

Aktivní student, placená praxe (pro studenty sociálních oborů jako brigáda)

Dobrovolník v přímé péči i na pomocné asistentské či tvůrčí činnosti – zájemci pište prosím na jarka.svarcbachova@senorina.

Fundraiser = člověk, který získá pro centrum finanční podporu zodpovědných firem a jednotlivců

Aktivizační pracovník + pracovník v přímé péči v jednom

Pro aktivní studenty, brigáda jako placená praxe

Hledáme aktivizační pracovníky- pracovníky v přímé péči, preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Časový rozsah: každý den dopoledne 9-12h a odpoledne 15 -18h. Je možné se domluvit jenom na některé dny.

Náplň práce: aktivizace klientů, procházky a pomoc v péči o klienty.

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík,
  • empatii a respekt ve vztahu ke klientům,
  • chuť učit se novým přístupům,
  • zodpovědnost a spolehlivost.

Nabízíme:

  • odměnu 90kč/h a možnost potvrzení o praxi.
  • příležitost získat zkušenosti s inovativním přístupem Montessori v péči o seniory

V případě zájmu pošlete CV a co vás motivuje na socilani.pracovnice@centrum-senorina.cz.

Pečovatelka pro terénní / pobytovou odlehčovací službu

NABÍZÍME:

  • zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci
  • samostatnou a tvořivou práci v malém týmu
  • možnost osobního i odborného rozvoje v inovativním projektu
  • práci postavenou na hodnotách: podpora, respekt, bezpečí
  • práce na DPP

POŽADUJEME:

  • Vzdělání dle § 110 Zákona č. 108/2006, o sociálních službách,
  • Čistý trestní rejstřík a etický a empatický přístup
  • Nutná zkušenost v oboru, ideálně zkušenost se seniory a klienty s diagnostikovanou demencí nebo s projevy kognitivních poruch
  • zdravotnické vzdělání výhodou
  • Schopnost samostatně řešit úkoly a dotahovat je do konce
  • Spolehlivost, odpovědnost, pečlivost
  • Základní znalost charakteristiky diagnóz cílové skupiny
  • Dobré komunikační dovednosti
  • ŘP sk. B výhodou

CHARAKTERISTIKA POZICE:

Přímá pečovatelská činnost v domácím prostředí klienta / prostorách Centra Seňorina, spočívající především v těchto činnostech:

  • pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu,
  • pomoc při osobní hygieně,  oblékání a stravování
  • poskytnutí stravy nebo pomoc při zajištění stravy,
  • zprostředkování kontaktu se společenským prostředím,
  • pomoc s drobnými domácími pracemi,
  • obstarávání osobních záležitostí,
  • aktivizační činnosti na principech Montessori v péči o seniory

MÍSTO VÝKONU PRÁCE, PRACOVNÍ DOBA:

Terénní služby (Praha), lokalita a pracovní doba dle poptávky zájemců o službu, denní i noční směny

Pobytové služby (Praha – Na Poříčí 36), pracovní doba, směnný provoz

Životopis a motivační dopis posílejte prosím na adresu kontakt@centrum-senorina.cz

Z kapacitních důvodů reagujeme jen na emaily, splňující podmínky a postupující do 2. kola výběrového řízení.